top of page
![3η Γιορτή Παράδοσης - Η Μάνη μας ταξιδεύει στην Ελλάδα](https://static.wixstatic.com/media/350280_4abd40517c14441ba6556df0e6ccee50~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/350280_4abd40517c14441ba6556df0e6ccee50~mv2.jpg)
![3η Γιορτή Παράδοσης - Η Μάνη μας ταξιδεύει στην Ελλάδα](https://static.wixstatic.com/media/350280_4abd40517c14441ba6556df0e6ccee50~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/350280_4abd40517c14441ba6556df0e6ccee50~mv2.jpg)
Κυρ 28 Μαΐ
|Πασαλιμάνι
3η Γιορτή Παράδοσης - Η Μάνη μας ταξιδεύει στην Ελλάδα
Μια μεγάλη πολιτιστική και λαογραφική γιορτή με μουσικοχορευτικά δρώμενα
Οι εγγραφές έκλεισαν
Δείτε άλλες εκδηλώσεις΄'Ωρα & Τοποθεσία
28 Μαΐ 2023, 10:00 π.μ. – 9:00 μ.μ.
Πασαλιμάνι
Σχετικά με την εκδήλωση
Η Ένωση Απανταχού Μανιατών “Η Μάνη” διοργανώνει και σας προσκαλεί στην “3η Γιορτή Παράδοσης” που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 27 Μαΐου και την Κυριακή 28 Μαΐου και ώρες 10:00-21:00 στο Πασαλιμάνι στο πλαίσιο των εκδηλώσεων για τις “Ημέρες Θάλασσας 2023“.
Σας περιμένουμε στην μεγάλη πολιτιστική και λαογραφική γιορτή μας με μουσικοχορευτικά δρώμενα όπου η Μάνη θα μας ταξιδέψει με γεύσεις,αρώματα, χορούς και ακούσματα από όλη την Ελλάδα .
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΕΝΩΣΗ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΜΑΝΙΑΤΩΝ «Η ΜΑΝΗ» - ΚΟ.Δ.Ε.Π
bottom of page