top of page
![ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΟΜΙΛΟΥ «ΕΡΕΤΩΝ»](https://static.wixstatic.com/media/d8fdad_a5b91a203aec4db79f17b70efe421f52~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/d8fdad_a5b91a203aec4db79f17b70efe421f52~mv2.jpg)
![ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΟΜΙΛΟΥ «ΕΡΕΤΩΝ»](https://static.wixstatic.com/media/d8fdad_a5b91a203aec4db79f17b70efe421f52~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/d8fdad_a5b91a203aec4db79f17b70efe421f52~mv2.jpg)
Κυρ 26 Μαΐ
|Πειραιάς
ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΟΜΙΛΟΥ «ΕΡΕΤΩΝ»
Τα εισιτήρια δεν πωλούνται
Δείτε άλλες εκδηλώσεις΄'Ωρα & Τοποθεσία
26 Μαΐ 2024, 9:00 π.μ. – 1:00 μ.μ.
Πειραιάς, Παραλία Φρεαττύδας
Σχετικά με την εκδήλωση
Κωπηλατικοί αγώνες Αρχαρίων Παίδων - Κορασίδων και Παίδων - Κορασίδων σε απόσταση 1000 μέτρων. Απολαύστε τους αγώνες από την παραλία της Φρεαττύδας. Η απονομή θα πραγματοποιηθεί στις εγκαταστάσεις του Ομίλου Ερετών στις 11:30. ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΕΤΩΝ
bottom of page